!Szanowi Państwo!

W roku 2018/19 Szkoła Języków Obcych Welcome w Wysokiem Mazowieckiem uzyskała status centrum egzaminacyjnego Cambridge English Preparation Centre, tym samym dołączając do grona szkół przygotowujących
do egzaminów Cambridge English- najbardziej uznawanych egzaminów językowych na świecie.

W tym roku ponownie zapraszamy naszych słuchaczy do przystąpienia
do w/w egzaminów, które pozwolą ocenić poziom znajomości języka i uzyskać międzynarodowy certyfikat językowy. Do egzaminów mogą przystąpić zarówno uczniowie naszej szkoły oraz wszystkie osoby chętne.

Dla najmłodszych zostały stworzone egzaminy YOUNG LEARNERS (YLE) dostępne na trzech poziomach trudności. Dla starszych dzieci dostępne
są egzaminy KET/PET oraz egzamin First Certificate na poziomie B2.
Nie istnieją wymogi dotyczące wieku kandydata, jednak z uwagi na strukturę egzaminów, zachęcamy wszystkich powyżej 8 roku życia.

Egzaminy zostaną przeprowadzone na terenie naszej placówki przez komisję zewnętrzną. W tym roku, termin został wyznaczony na 18 kwietnia 2020.

Aby przybliżyć kandydatom strukturę egzaminów, stworzyliśmy możliwość podejścia do egzaminu próbnego, który odbędzie się 14 marca 2020.

Prosimy wszystkich chętnych o wypełnienie formularza w biurze i uiszczenie opłaty najpóźniej do dnia 2 marca 2020.
Opłata obejmuje egzamin główny/egzamin próbny, materiały oraz certyfikat.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w naszym biurze.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY