W Szkole Języków Obcych "Welcome" przerwa zimowa będzie trwała od 21 stycznia do 3 lutego 2019r.

_________________

Ogromnie nam miło poinformować Państwa,iż Szkoła Języków Obcych Welcome w Wysokiem Mazowieckiem otrzymała status Cambridge English Exam Preparation Centre, tym samym nasza placówka dołączyła do grona szkół przygotowujących do testów oraz egzaminów Cambridge English.

Chcesz dowiedzieć się więcej o egzaminach Cambridge English? Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją:

_________________

INFORMACJA O KURSIE DLA ÓSMOKLASISTÓW

Już w kwietniu 2019 uczniowie klas ósmych przystąpią do egzaminu ósmoklasisty z języka obcego. Poziom trudności będzie wyższy od dotychczasowego egzaminu gimnazjalnego,a uczniowie mają niecały rok na przygotowanie. Sytuacja jest o tyle trudniejsza,iż młodzież III klasy gimnazjum również w tym samym czasie będzie ubiegać się o miejsce w szkołach średnich. Kurs dla ósmoklasistów skierowany jest do wszystkich, którzy pragną uzyskać wysokie wyniki na egzaminie. O szczegółach kursu można dowiedzieć się pod numerem telefonu 502780555 lub w zakładce kursy dla młodzieży.

ZAPEWNIAMY!

• materiały renomowanych wydawnictw
  • szczegółową analizę postępów
  • testy próbne w ciągu kursu