Zapisz się już w czerwcu!

Wypełnij formularz online lub przyjdź do naszego biura

od poniedziałku do czwartku między 14:00 a 18:00 !

Serdecznie zapraszamy!

Szanowni Pańswto!

Od dzisiaj, prosimy kontaktować się z nami telefonicznie, nowy numer: 513 951 763 od poniedziałku do piatku w godz. 9:00 do 18:00

Zapraszamy do kontaktu!

!Szanowi Państwo!

W roku 2018/19 Szkoła Języków Obcych Welcome w Wysokiem Mazowieckiem uzyskała status centrum egzaminacyjnego Cambridge English Preparation Centre, tym samym dołączając do grona szkół przygotowujących
do egzaminów Cambridge English- najbardziej uznawanych egzaminów językowych na świecie.

W tym roku ponownie zapraszamy naszych słuchaczy do przystąpienia
do w/w egzaminów, które pozwolą ocenić poziom znajomości języka i uzyskać międzynarodowy certyfikat językowy. Do egzaminów mogą przystąpić zarówno uczniowie naszej szkoły oraz wszystkie osoby chętne.

Dla najmłodszych zostały stworzone egzaminy YOUNG LEARNERS (YLE) dostępne na trzech poziomach trudności. Dla starszych dzieci dostępne
są egzaminy KET/PET oraz egzamin First Certificate na poziomie B2.
Nie istnieją wymogi dotyczące wieku kandydata, jednak z uwagi na strukturę egzaminów, zachęcamy wszystkich powyżej 8 roku życia.

Egzaminy zostaną przeprowadzone na terenie naszej placówki przez komisję zewnętrzną. W tym roku, termin został wyznaczony na 18 kwietnia 2020.

Aby przybliżyć kandydatom strukturę egzaminów, stworzyliśmy możliwość podejścia do egzaminu próbnego, który odbędzie się 14 marca 2020.

Prosimy wszystkich chętnych o wypełnienie formularza w biurze i uiszczenie opłaty najpóźniej do dnia 2 marca 2020.
Opłata obejmuje egzamin główny/egzamin próbny, materiały oraz certyfikat.

Szczegółowe informacje uzyskają Państwo w naszym biurze.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o dwa języki:

HISZPAŃSKI i ROSYJSKI !

Kursy skierowane są do uczniów od 4 klasy szkoły podstawowej oraz dorosłych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub bezpośrednio w siedzibie szkoły.

Zapisz się już dziś! Liczba miejsc ograniczona! Wypełnij formularz online lub przyjdź do naszego biura!

Serdecznie zapraszamy!

Ogromnie nam miło poinformować Państwa, iż Szkoła Języków Obcych Welcome w Wysokiem Mazowieckiem otrzymała status Cambridge English Exam Preparation Centre, tym samym nasza placówka dołączyła do grona szkół przygotowujących do testów oraz egzaminów Cambridge English.

Chcesz dowiedzieć się więcej o egzaminach Cambridge English? Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją: